22 listopada 2015

GUINNESS

               

Fromborskie Morsy przyłączają się do próby pobicia rekordu Guinnessa w kategorii NAJWIĘKSZA ILOŚĆ RÓWNOCZEŚNIE KĄPIĄCYCH SIĘ MORSÓW W WIELU MIEJSCACH. Bicie rekordu będzie miało miejsce na jeziorze Pierzchalskim 13 grudnia o godzinie 12:00.

Dzięki łączności ideowej i nadzwyczajnej synchronizacji działań dziesiątek klubów morsów z całej Polski, możliwa stanie się równoczesna kąpiel tysięcy morsów - w wielu miejscach.

Jako że zabawa nasza jest zabawą na serio, bicie rekordu musi zostać odpowiednio udokumentowane. Odebraliśmy w tej sprawie szczegółowe wytyczne. Nad wszystkim czuwają organizatorzy, ale chętnych do wspólnej, rekordowej kąpieli prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego w celu dokonania rejestracji. 

Jednym z wymagań formalnych jest konieczność kąpieli minimum 25 morsów dla poszczególnych klubów. Dlatego, Drogie Fromborskie Morsy, liczymy na Waszą obecność nad jeziorem Pierzchalskim w dniu 13 grudnia o godzinie 12:00 :) Będzie wspaniale, jeśli każdemu z nas uda się przyprowadzić ze sobą choćby jednego nowego morsa, do czego serdecznie zachęcamy :)

UWAGA! BARDZO WAŻNE!
Osoby, które w 100% wezmą udział w biciu rekordu GUINNESSA wraz z FROMBORSKIMI MORSAMI proszone są o wypełnienie formularza z poniższego linku: FORMULARZ


Przyłącz się do tego wydarzenia na Facebooku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz